-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне)
Тендер Prozorro UA-2019-07-12-001434-a
Закупівля твердого палива (вугілля кам'яне) марки ДГ/Г(Г2) ПКО (20-200) або еквівалент в кількості 125 тонн та вугілля кам’яне марки ДГ/Г(Г2) МСШ (0-20) або еквівалент в кількості 100 тонн здійснюється за рахунок коштів районного бюджету
Завершена
785 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 925.00 UAH
Період оскарження:
12.07.2019 15:43 - 01.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.