-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для обробки зображень
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-000939-c
Система відеоспостереження та відеоаналітики в рамках програми "Безпечне місто". Місцевий бюджет
Торги не відбулися
795 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 955.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 955.00 UAH
Період оскарження:
10.07.2019 17:12 - 22.07.2019 00:00
Нічого не знайдено.