-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання колони з бульбашками та світового дощу
Тендер Prozorro UA-2019-07-05-000171-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 31520000-7 "Світильники та освітлювальна арматура" (Придбання колони з бульбашками та світового дощу)
Торги не відбулися
216 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 168.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 168.00 UAH
Період оскарження:
05.07.2019 09:50 - 18.07.2019 00:00
Нічого не знайдено.