-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Стаціонарна ангіографічна система для використання в інтервенційній кардіології та загальній ангіографії (37623 Система рентгенівська ангіографічна стаціонарна, цифрова)
Тендер Prozorro UA-2019-07-04-000771-c
Завершена
23 077 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 10 000.00 UAH
Період оскарження:
04.07.2019 11:54 - 30.07.2019 00:00
Нічого не знайдено.