-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Програмно-апаратний комплекс системи резервного копіювання)"
Тендер Prozorro UA-2019-06-24-002491-a
ДК 021:2015 "30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Програмно-апаратний комплекс системи резервного копіювання)"
Завершена
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 120 000.00 UAH
Період оскарження:
24.06.2019 19:04 - 21.07.2019 00:00
Нічого не знайдено.