-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації, системи локального пожежогасіння кухонного обладнання, системи сповіщення людей про пожежу, системи централізованого пожежного спостереження, евакуаційного освітлення
Тендер Prozorro UA-2019-06-18-001212-b
Монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації, системи локального пожежогасіння кухонного обладнання, системи сповіщення людей про пожежу, системи централізованого пожежного спостереження, евакуаційного освітлення
Торги не відбулися
849 293.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 246.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 246.47 UAH
Період оскарження:
18.06.2019 16:32 - 30.06.2019 00:00
Скарга
Виконана замовником
Скарга на рішення Замовника
Номер:
af244138f73e4163a46916c14058ff07
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-06-18-001212-b.b1
Назва:
Скарга на рішення Замовника
Скарга:
Скарга на рішення тендерного комітету про визнання переможцем та невідхилення пропозиції іншого учасника
Пов'язані документи:
Учасник
- скарга.pdf 17.07.2019 14:37
- платіжне доручення.pdf 17.07.2019 14:37
- Рішення від 19.07.2019 №9736 + лист Замовнику.pdf 19.07.2019 19:01
- Інформація про резолютивну частину рішення від 05.08.2019 №10658.pdf 06.08.2019 20:07
- Рішення від 05.08.2019 №10658.pdf 08.08.2019 22:07
- Відповідь тендерного комітету.pdf 26.07.2019 16:09
Дата прийняття скарги до розгляду:
17.07.2019 14:37
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
08.08.2019 22:07
Дата виконання рішення Замовником:
09.08.2019 15:41
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Прийняти до виконання РІШЕННЯ № 10658-р/пк-пз від 05.08.2019 року Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель та скасувати рішення про визначення переможця ПАТ “Спецавтоматика” за процедурою закупівлі згідно предмету закупівлі: показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 45310000-3 «Електромонтажні роботи» (Монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації, системи локального пожежогасіння кухонного обладнання, системи сповіщення людей про пожежу, системи централізованого пожежного спостереження, евакуаційного освітлення), оголошення про проведення якої оприлюднене на веб - порталі Уповноваженого органу за № UA-2019-06-18-001212-b.