-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Тендер Prozorro UA-2019-06-13-003350-b
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( систем вентиляції та кондиціювання )
Торги не відбулися
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Період оскарження:
13.06.2019 17:30 - 27.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.