-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти: бензин А-95 у талонах і дизельне паливо у талонах (джерело фінансування - власні кошти підприємства)
Тендер Prozorro UA-2019-06-04-003613-b
Торги відмінено
1 265 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 325.00 UAH
Період оскарження:
04.06.2019 18:17 - 16.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.