-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області» за адресою: вул. Ю.Старостіна 2, смт. Близнюки
Тендер Prozorro UA-2019-06-11-000589-c
Капітальний ремонт покрівлі КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області» за адресою: вул. Ю.Старостіна 2, смт. Близнюки
Торги не відбулися
4 806 460.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
11.06.2019 13:46 - 23.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.