-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб» (Aвтoбус спeцiaлiзoвaний шкiльний).
Тендер Prozorro UA-2019-05-31-001187-c
«Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб» (Aвтoбус спeцiaлiзoвaний шкiльний).
Торги відмінено
1 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 500.00 UAH
Період оскарження:
31.05.2019 16:06 - 22.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.