-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Станіславської об’єднаної територіальної громади: с. Станіслав, с. Широка Балка, с. Софіївка
Тендер Prozorro UA-2019-05-24-003324-a
Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Період оскарження:
24.05.2019 21:00 - 05.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.