-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов`язаного обладнання та супутні послуги (послуга: «Капітальний ремонт візків тепловозу ТГМ-4А»)
Тендер Prozorro UA-2019-04-08-001336-b
Код ДК 021:2015 – 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов`язаного обладнання та супутні послуги (послуга: «Капітальний ремонт візків тепловозу ТГМ-4А») (Згідно з Технічним завданням)
Торги не відбулися
2 281 329.44
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 15 000.00 UAH
Період оскарження:
08.04.2019 16:37 - 20.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.