-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Абразивні вироби (Абразивні вироби)
Тендер Prozorro UA-2019-03-20-000037-c
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-01-30-005266-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Абразивні вироби»
Завершена
120 551.54
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 205.52 UAH
мін. крок: 1% або 1 205.52 UAH
Період оскарження:
20.03.2019 08:45 - 04.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.