-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення систем пожежної сигналізації (система пожежної сигналізації, систему передачі тривожних сповіщень, оповіщень про пожежу та управління евакуацією людей по дошкільному навчальному закладів "Теремки")
Тендер Prozorro UA-2019-05-08-000691-c
Встановлення систем пожежної сигналізації (система пожежної сигналізації, систему передачі тривожних сповіщень, оповіщень про пожежу та управління евакуацією людей по дошкільному навчальному закладів "Теремки")
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 649 днів назад
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Період оскарження:
08.05.2019 12:07 - 19.05.2019 00:00
Скарга
Задоволена, очікує виконання
Скарга
Номер:
d3e3464f74d549d19edd34058c267c5d
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-05-08-000691-c.b1
Назва:
Скарга
Скарга:
Детально в описі
Пов'язані документи:
Учасник
- скарга.pdf 14.06.2019 19:50
- платіжка.pdf 14.06.2019 19:50
- Рішення від 19.06.2019 № 7945 + лист Замовнику.pdf 20.06.2019 11:34
- Інформація про резолютивну частину рішення від 03.07.2019 № 8846.pdf 04.07.2019 15:41
- рішення від 03.07.2019 № 8846.pdf 08.07.2019 20:08
Дата прийняття скарги до розгляду:
14.06.2019 19:50
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
20.06.2019 11:35
Дата прийняття рішення по скарзі:
08.07.2019 20:08