-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання за кодом 021:2015 35110000-8 (вогнегасники)
Тендер Prozorro UA-2019-05-06-001495-a
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання за кодом 021:2015 35110000-8 (вогнегасники)
Торги не відбулися
12 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 129.00 UAH
мін. крок: 1% або 129.00 UAH
Період оскарження:
06.05.2019 15:48 - 18.05.2019 00:00
Нічого не знайдено.