-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт фасаду та залу загальної фізичної підготовки
Тендер Prozorro UA-2019-04-02-000564-a
Поточний ремонт фасаду та залу загальної фізичної підготовки роботи згідно дефектного акту
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Період оскарження:
02.04.2019 12:14 - 19.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.