-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи по реконструкції ПС-150/35/10кВ "Бериславская" для забезпечення можливості приєднання електроустановок наземної фотоелектричної сонячної електростанції "Таванська 3" в м. Берислав
Тендер Prozorro UA-2019-03-06-001618-a
Завершена
11 720 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
Період оскарження:
06.03.2019 14:37 - 18.03.2019 00:00
Нічого не знайдено.