-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з перевірки та освідчення аварійно-рятувального, протипожежного майна тощо на суднах ФДУ «Одеський район Держгідрографії»
Тендер Prozorro UA-2016-09-30-000486-b
початкова дата надання послуг зазначена орієнтовно і залежитиме від дати укладення договору
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 4 000.00 UAH
Період оскарження:
30.09.2016 11:55 - 22.10.2016 00:00
Нічого не знайдено.