-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Плівка несвітлоповертаюча (чорна, транспортна), плівка світлоповертаюча
Тендер Prozorro UA-2019-03-13-001441-a
Плівка несвітлоповертаюча (чорна, транспортна), плівка світлоповертаюча
Торги не відбулися
2 477 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 37 160.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 37 160.00 UAH
Період оскарження:
13.03.2019 12:59 - 25.03.2019 00:00
Нічого не знайдено.