-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо-аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Тендер Prozorro UA-2019-03-05-000921-b
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо-аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Торги відмінено
112 720 344.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 8 000.00 UAH
Період оскарження:
05.03.2019 13:35 - 24.03.2019 00:00
Нічого не знайдено.