-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
знос сухих та аварійних дерев, розташованих на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків ЖБК, ЖК та ОСББ
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-001402-b
знос сухих та аварійних дерев, розташованих на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків ЖБК, ЖК та ОСББ
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
05.02.2019 13:04 - 17.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.