-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (вул. Багговутівська, 26, вул. Лєскова, 2, вул.Лєскова, 4, вул. Леванєвського, 2, вул Жилянська, 23-А , вул.Жилянська,23-Б, вул.Закревського, 41, бульвар Верховної Ради, 24 -б, пр. Г.Сталінграда 58, вул. Турівська, 12, вул. Верховинна, 9, вул.Смілянська, 6, вул. Політехнічна,5а )
Тендер Prozorro UA-2019-01-23-003221-b
Завершена
2 084 794.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 423.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 423.97 UAH
Період оскарження:
23.01.2019 16:30 - 03.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.