-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, бензин А-92 (по скетч-картках, талонах))
Тендер Prozorro UA-2019-02-12-001653-a
Нафта і дистиляти (бензин А-95, бензин А-92 (по скетч-картках, талонах))
Торги не відбулися
414 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 070.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 070.00 UAH
Період оскарження:
12.02.2019 15:44 - 23.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.