-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фурнітура різна (Труни стандартні лаковані (Чотирьохгранні та шестигранні ) Труни стандартні лаковані з врізкою шпалерів (чотирьохгранні та шестигранні)).
Тендер Prozorro UA-2019-02-11-000085-c
Торги не відбулися
955 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 955.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 955.00 UAH
Період оскарження:
11.02.2019 09:38 - 22.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.