-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Роботи по реконструкції ПС-150/10кВ "Коммунальная" для забезпечення можливості приєднання електроустановок фотогальванічних електростанцій у Херсонській області на території Херсонської міської ради
Тендер Prozorro UA-2019-01-25-000282-b
Завершена
43 165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 10 000.00 UAH
Період оскарження:
25.01.2019 09:30 - 07.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.