-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільна шина (зима) Bridgestone Blizzak DM-V3 265/70 R16 на Mitsubishi L200, Автомобільна шина (всесезонна) Kapsen AT02 265/60 R18 Peugeot Iandtrek, Автомобільна шина OVATION (зимова) WV-03 215/75R16C 116/114R на Citroen new Jumper, Автомобільна шина (всесезонна) Comforser CF 9000 265/60 r18 на Gak T6
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001678-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 07:00)
72 000.00
UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
11
год
41
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період оскарження:
01.09.2026 10:25 - 05.09.2026 07:00
Нічого не знайдено.