-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Охорона об'єктів філій АТ "Укртрансгаз" (БМФ "Укргазпромбуд"))
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-005397-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 14:00)
9 626 364.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
18
год
56
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період оскарження:
27.08.2026 12:47 - 04.09.2026 00:00
Скарга
Очікує розгляду
КЕП
Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації
Номер:
f86bce6f96414db2bbe78ca5787f2b86
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-27-005397-a.a1
Назва:
Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації
Скарга:
Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації
Пов'язані документи:
Учасник
- Закон України Про охоронну діяльність _ від 22.03.2012 № 4616-VI.pdf 03.09.2026 16:57
- 1596 свідоцтво спеціалізований.pdf 03.09.2026 16:57
- Ліцензія.pdf 03.09.2026 16:57
- Про затвердження Ліцензійних умо... _ від 18.11.2015 № 960.pdf 03.09.2026 16:57
- 8605 - спеціалізований.pdf 03.09.2026 16:57
- 8713 - спеціалізований.pdf 03.09.2026 16:57
- 4787 свідоцтво спец.pdf 03.09.2026 16:57
- Договір оренди 8605 8713.PDF 03.09.2026 16:57
- Скарга в АМКУ.docx 03.09.2026 16:57
- рішення від 12.05.2026 № 5665.pdf 03.09.2026 16:57
- sign.p7s 03.09.2026 16:58
Дата прийняття скарги до розгляду:
03.09.2026 17:22
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
860aae7d93e941ed92af5ea85f634b8e
Заголовок пункту скарги:
Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення:
Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги:
Скаржник вважає дискримінаційною та такою, що обмежує конкуренцію, наступну вимогу тендерної документації Замовника:
1. Пунктом 2.2.2 Додатку №2 до тендерної документації від Учасників зокрема вимагається надати (цитата):
«Сканована/-і копія/-ї довідки за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника про наявність в Учасника на праві власності автотранспорту реагування (не менше 4-х одиниць), що буде використовуватись групами посилення охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони, як спеціальний (спеціалізований), який відповідає вимогам п. 5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», обладнаний кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України, за формою наведеною нижче:
№з/п Марка автомобіля Номер державного номерного знаку
1 2 3
Посада, прізвище, ініціали, підпис керівника чи уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою
(у разі її використання)»
Охоронні послуги, які є предметом зазначеної закупівлі, регулюються спеціальним Законом України «Про охоронну діяльність» №4616-VI від 22.03.2012 року та Ліцензійними умовами провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 року №960 (зі змінами та доповненнями).
Відповідно до п. 1 статті 1 Закону «Про охоронну діяльність» транспорт реагування - транспортний засіб, що знаходиться у власності суб'єкта охоронної діяльності, призначений для забезпечення негайного реагування персоналу охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони або на події та обставини, що завдають (можуть завдати) майнової шкоди або створюють можливу загрозу особистій безпеці громадян чи персоналу охорони на об'єктах охорони.
Скаржник має можливість залучити до надання послуг,окрім власного транспорту реагування, додатково на умовах договору оренди транспорт реагування, що знаходиться у власності інших суб’єктів охоронної діяльності(договір оренди додається) і який відповідає вимогам Закону України «Про охоронну діяльність» та Ліцензійним умовам провадження охоронної діяльності.
Вимога надати довідку, що підтверджує наявність в Учасника саме на праві власності автотранспорту реагування є дискримінаційною по відношенню до інших суб’єктів господарювання, у тому числі, Скаржника. Позиція Скаржника підтверджується зокрема рішенням комісії № 5665-р/пк-пз від 12.05.2026(закупівля UA-2026-04-27-011015-a)
За таких умов, прийняти участь у процедурі закупівлі зможуть лише ті учасники, які зможуть надати довідку у довільній формі, що підтверджує наявність в Учасника на праві власності транспорту реагування
Тому просимо Комісію зобов’язати Замовника прибрати вимогу, яка міститься в Додатку №2 до тендерної документації відносно надання сканована/-і копія/-ї довідки за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника про наявність в Учасника на праві власності автотранспорту реагування (не менше 4-х одиниць), що буде використовуватись групами посилення охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони, як спеціальний (спеціалізований), який відповідає вимогам п. 5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», обладнаний кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України, за формою наведеною нижче.
Враховуючи все вищевикладене, вважаємо, що наявні всі правові підстави зобов’язати Замовника усунути всі наведені вище невідповідності шляхом внесення змін в Тендерну документацію відповідно до описової частини даної скарги.
1. Пунктом 2.2.2 Додатку №2 до тендерної документації від Учасників зокрема вимагається надати (цитата):
«Сканована/-і копія/-ї довідки за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника про наявність в Учасника на праві власності автотранспорту реагування (не менше 4-х одиниць), що буде використовуватись групами посилення охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони, як спеціальний (спеціалізований), який відповідає вимогам п. 5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», обладнаний кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України, за формою наведеною нижче:
№з/п Марка автомобіля Номер державного номерного знаку
1 2 3
Посада, прізвище, ініціали, підпис керівника чи уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою
(у разі її використання)»
Охоронні послуги, які є предметом зазначеної закупівлі, регулюються спеціальним Законом України «Про охоронну діяльність» №4616-VI від 22.03.2012 року та Ліцензійними умовами провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 року №960 (зі змінами та доповненнями).
Відповідно до п. 1 статті 1 Закону «Про охоронну діяльність» транспорт реагування - транспортний засіб, що знаходиться у власності суб'єкта охоронної діяльності, призначений для забезпечення негайного реагування персоналу охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони або на події та обставини, що завдають (можуть завдати) майнової шкоди або створюють можливу загрозу особистій безпеці громадян чи персоналу охорони на об'єктах охорони.
Скаржник має можливість залучити до надання послуг,окрім власного транспорту реагування, додатково на умовах договору оренди транспорт реагування, що знаходиться у власності інших суб’єктів охоронної діяльності(договір оренди додається) і який відповідає вимогам Закону України «Про охоронну діяльність» та Ліцензійним умовам провадження охоронної діяльності.
Вимога надати довідку, що підтверджує наявність в Учасника саме на праві власності автотранспорту реагування є дискримінаційною по відношенню до інших суб’єктів господарювання, у тому числі, Скаржника. Позиція Скаржника підтверджується зокрема рішенням комісії № 5665-р/пк-пз від 12.05.2026(закупівля UA-2026-04-27-011015-a)
За таких умов, прийняти участь у процедурі закупівлі зможуть лише ті учасники, які зможуть надати довідку у довільній формі, що підтверджує наявність в Учасника на праві власності транспорту реагування
Тому просимо Комісію зобов’язати Замовника прибрати вимогу, яка міститься в Додатку №2 до тендерної документації відносно надання сканована/-і копія/-ї довідки за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника про наявність в Учасника на праві власності автотранспорту реагування (не менше 4-х одиниць), що буде використовуватись групами посилення охорони на протиправні дії щодо об'єкта охорони, як спеціальний (спеціалізований), який відповідає вимогам п. 5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», обладнаний кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України, за формою наведеною нижче.
Враховуючи все вищевикладене, вважаємо, що наявні всі правові підстави зобов’язати Замовника усунути всі наведені вище невідповідності шляхом внесення змін в Тендерну документацію відповідно до описової частини даної скарги.
×
-
Назва доказу:
Рішення
-
Повʼязаний документ:
рішення від 12.05.2026 № 5665.pdf
-
-
Назва доказу:
Техпаспорт
-
Повʼязаний документ:
8713 - спеціалізований.pdf
-
-
Назва доказу:
Техпаспорт
-
Повʼязаний документ:
8605 - спеціалізований.pdf
-
-
Назва доказу:
Техпаспорт
-
Повʼязаний документ:
4787 свідоцтво спец.pdf
-
-
Назва доказу:
Техпаспорт
-
Повʼязаний документ:
1596 свідоцтво спеціалізований.pdf
-
-
Назва доказу:
Договір оренди
-
Повʼязаний документ:
Договір оренди 8605 8713.PDF
-
-
Назва доказу:
Ліцензія
-
Повʼязаний документ:
Ліцензія.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації