-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуга з проведення ремонту транспортного засобу Renault Midlum 370 DCI VIN: VF633BVB000100914)
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-004706-a
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля послуги з проведення ремонту транспортного засобу Renault Midlum 370 DCI VIN: VF633BVB000100914) (код ДК 021:2015 — 50110000-9) Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Кваліфікація
93 411.11
UAH без ПДВ
Період оскарження:
27.08.2026 12:07 - 01.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.