-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інструменти для ендоскопії (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-011975-a
Код НК 031:2024: G0380 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЇ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ – АКСЕСУАРИ, G0301010201 - КАТЕТЕРИ-БАЛОНИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АХАЛАЗІЇ, НИЗЬКОГО ТИСКУ, G03030102 - ПЕТЛІ ДЛЯ ПОЛІПЕКТОМІЇ, НЕРОТАЦІЙНІ, G03020101 - ЕНДОСКОПІЯ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ, ОДНОПРОСВІТНІ ГОЛКИ, G0380 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЇ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ – АКСЕСУАРИ, G03010199 ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНА ЕНДОСКОПІЯ, БАЛОННІ КАТЕТЕРИ – ІНШЕ
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
72 190.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
26.08.2026 16:28 - 31.08.2026 00:00
Нічого не знайдено.