-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дріт зварювальний
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-013285-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
111 193.30
UAH без ПДВ
Період оскарження:
25.08.2026 17:56 - 30.08.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИ...:
03.09.2026 11:01 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "МІГ.":
03.09.2026 15:39 - 09.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.