-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Колодки гальмівні передні на автомобіль FORD F-550; Колодки гальмівні задні на автомобіль FORD F-550
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-010168-a
ПДВ 0% згідно підпункту "г" підпункту 195.1.2 пункту 195.1 статті 195 Податкового кодексу. Постанова КМУ №178 від 02.03.2022 року «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Аукціон
до початку аукціону залишився день
30 200.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
25.08.2026 15:31 - 30.08.2026 00:00
Нічого не знайдено.