-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023 – 34870 Електричне лікарняне ліжко, НК 024:2023 – 17148 Пульсоксиметр із живленням від мережі, НК 031:2024 – V08060102 Медичні ліжка з електричним приводом для інтенсивної терапії або реабілітації, НК 031:2024 – Z1203020408 Пульсоксиметри)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-007398-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 годин (до 02.09.26 00:00)
2 239 065.42
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
07
год
40
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період оскарження:
25.08.2026 13:53 - 30.08.2026 00:00
Скарга
Очікує розгляду
КЕП
Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Номер:
c74b69adaf0444e9972aa60289f5ed37
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-25-007398-a.a1
Назва:
Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Скарга:
Детально у скарзі
Пов'язані документи:
Учасник
- Посібник користувача Медичне функціональне ліжко PIONEER 2, 2 електроприводи .pdf 28.08.2026 13:28
- Договір 6-03 від 05.06.25 з відгуком .pdf 28.08.2026 13:28
- Скарга АМКУ на умови ТД_UA-2026-08-25-007398-a .pdf 28.08.2026 13:28
- Скарга АМКУ на умови ТД_UA-2026-08-25-007398-a .docx 28.08.2026 13:28
- sign.p7s 28.08.2026 13:29
Дата прийняття скарги до розгляду:
28.08.2026 13:40
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
94fcf7aa4dd94cb09e3998a029ceaee8
Заголовок пункту скарги:
Детально у скарзі
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Детально у скарзі
×
-
Назва доказу:
Детально у скарзі
-
Повʼязаний документ:
Скарга АМКУ на умови ТД_UA-2026-08-25-007398-a .pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Детально у скарзі