-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лот № 1- реагенти до аналізатору GEM Premier газів крові/електролітів/глюкози/лактату - 2 найменування; Лот № 2 – ПЛР – реактиви для ампліфікатора CFX-96 - 23 найменування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-006377-a
Код ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лот № 1- реагенти до аналізатору GEM Premier газів крові/електролітів/глюкози/лактату - 2 найменування; Лот № 2 – ПЛР – реактиви для ампліфікатора CFX-96 - 23 найменування)
Кваліфікація
1 562 275.50
UAH без ПДВ
Період оскарження:
25.08.2026 14:20 - 01.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.