-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень під «Простір соціально-психологічної підтримки ГУНП в Київській області», що розташовано за адресою: вул. Воздвиженська, 2/14, м. Київ) у відповідності до Настанови
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-009099-a
Поточний ремонт приміщень під «Простір соціально-психологічної підтримки ГУНП в Київській області», що розташовано за адресою: вул. Воздвиженська, 2/14, м. Київ
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
6 974 261.66
UAH без ПДВ
Період оскарження:
24.08.2026 16:41 - 29.08.2026 00:00
Нічого не знайдено.