-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Розтоківського ліцею Кутської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-012655-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
995 336.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
21.08.2026 18:24 - 26.08.2026 00:00
Скарга
Очікує розгляду
КЕП
Скарга на неправомірне визначення переможця процедури закупівлі
Номер:
c4970d08b1ee4e1c9312ae3c40431286
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-21-012655-a.a1
Назва:
Скарга на неправомірне визначення переможця процедури закупівлі
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Додаток 1.docx 05.09.2026 19:00
- 222.pdf 05.09.2026 19:00
- дов аналог договора.jpg 05.09.2026 19:03
- Договір кути+відгук 2026.pdf 05.09.2026 19:03
- Скарга_АМКУ_Розтоківський_ліцей_UA-2026-08-21-012655-a.pdf 05.09.2026 19:03
- market-analysis-report-05.09.2026.xlsx 05.09.2026 19:03
- sign.p7s 05.09.2026 19:05
Дата прийняття скарги до розгляду:
05.09.2026 19:06
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
900d73b0e7eb406b8788333241a499b2
Заголовок пункту скарги:
Вимоги тендерної документації щодо аналогічного договору
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації:
Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення:
Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги:
У пункті 1.3.1 Додатка 1 до тендерної документації Замовник установив вимогу надати довідку про виконання аналогічного договору із зазначенням, зокрема, предмета, контрагента, суми, коду ДК 021:2015, строку та стану виконання, а також копію відповідного договору і позитивний лист-відгук.Цим самим пунктом Замовник прямо визначив: «Аналогічним договором відповідно до умов цієї тендерної документації є повністю виконаний договір на надання послуг з організації харчування, за кодом ДК 021:2015 — 55320000-9 Послуги з організації харчування».
Окремий пункт 1.3.2 Додатка 1 додатково вимагає: «Не менше одного виконаного аналогічного договору, зазначеного в наданій Учасником довідці».
Отже, для підтвердження кваліфікаційного критерію учасник мав надати щонайменше один договір, який на момент подання пропозиції був виконаний повністю.
Окремий пункт 1.3.2 Додатка 1 додатково вимагає: «Не менше одного виконаного аналогічного договору, зазначеного в наданій Учасником довідці».
Отже, для підтвердження кваліфікаційного критерію учасник мав надати щонайменше один договір, який на момент подання пропозиції був виконаний повністю.
×
-
Назва доказу:
Додаток 1
-
Повʼязаний документ:
Додаток 1.docx
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір
×
-
1. Встановити порушення Замовником законодавства у сфері публічних закупівель під час розгляду тендерної пропозиції ФОП Мальона Михайла Михайловича. 2. Зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення ФОП Мальона Михайла Михайловича переможцем процедури закупівлі UA-2026-08-21-012655-a, оформлене протоколом № 59 від 31.08.2026. 3. Зобов’язати Замовника повторно розглянути тендерну пропозицію ФОП Мальона Михайла Михайловича з урахуванням висновків органу оскарження, вимог пунктів 1.3.1 і 1.3.2 Додатка 1 до тендерної документації та встановленого порядку усунення невідповідностей у кваліфікаційних документах.