-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні зберігальні модулі (модульні АЗС)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-012054-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 22 години назад
1 959 424.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
21.08.2026 16:49 - 26.08.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "ЮМІ":
01.09.2026 12:19 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 14:31 - 07.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.