-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012851-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
3 497 270.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
20.08.2026 17:10 - 25.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
04.09.2026 16:14 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
04.09.2026 16:15 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
04.09.2026 16:15 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
04.09.2026 16:17 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
04.09.2026 16:18 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
04.09.2026 16:19 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження для учасника ФОП "ЗОЛОТАР ЮРІЙ ЮР...:
04.09.2026 16:21 - 10.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.