-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вертольотів типу 269C-1 (комерційне позначення Schweizer 300CBi) із серійними номерами № 0277, 0297 в обсязі 25 годин на кожен вертоліт (2 лоти). ЛОТ 1 «Послуги з технічного обслуговування вертольотів типу 269C-1 (комерційне позначення Schweizer 300CBi) із серійним номером № 0277 в обсязі 25 годин». ЛОТ 2 «Послуги з технічного обслуговування вертольотів типу 269C-1 (комерційне позначення Schweizer 300CBi) із серійним номером № 0297 в обсязі 25 годин»
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-007874-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
680 500.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
20.08.2026 14:17 - 25.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 13:19 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 13:20 - 09.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.