-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір інтегрального сечовідного стенту, сечовідний стент (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-006643-a
Код за НК 031:2024 Набір інтегрального сечовідного стенту U020399 СЕЧОВІДНІ СТЕНТИ-ІНШЕ Сечовідний стент U020399 СЕЧОВІДНІ СТЕНТИ-ІНШЕ
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
384 717.85
UAH без ПДВ
Період оскарження:
20.08.2026 13:27 - 25.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
28.08.2026 14:48 - 03.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.