-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Бензин А - 95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-005635-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
8 181 400.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
20.08.2026 12:32 - 25.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
28.08.2026 13:27 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
28.08.2026 13:29 - 03.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.