-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Арматура трубопровідна (засувки, крани кульові, затвори поворотні, клапани зворотні, фільтри та супутні комплектуючі))
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-012211-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
818 413.56
UAH без ПДВ
Період оскарження:
19.08.2026 16:48 - 24.08.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕН...:
01.09.2026 12:05 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 15:16 - 07.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.