-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) територій прилеглих до будівель КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР за адресами: м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, 28А; вул. Жаботинського, 32 (код ДК 021:2015: 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-011674-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
432 670.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
19.08.2026 16:26 - 24.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
02.09.2026 13:36 - 08.09.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
порушення пп.1 п.44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Номер:
3fdcd1892b8644468428dc12a59782e5
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-19-011674-a.a1
Назва:
порушення пп.1 п.44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Вимога:
Згідно вимог п.1 додатка 1 до тендерної документації, Для підтвердження підстави володіння та / або користування учасник процедури закупівлі має надати документи, що підтверджують право власності або інший документ, який підтверджує право володіння або договори оренди обладнання, матеріально-технічної бази та технологій або договори суборенди обладнання, матеріально-технічної бази та технологій або договір про надання послуг тощо, які підтверджують наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій визначені у довідці згідно таблиці 1.
Наразі, учасником-переможцем процедури закупівлі ФОП МАЛІБОРСЬКА ДАРИНА ВАСИЛІВНА було зазначено у довідці згідно таблиці 1 про наявність в оренді риштувань будівельних рамних у кількості 1 шт.
2 вересня 2026 р. замовником було опубліковано вимогу про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією в порядку п.43 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Серед іншого замовником вимагалось від учасника Для усунення зазначеної невідповідності учаснику необхідно надати відповідні документи, що підтверджують наявність та правові підстави володіння та/або користування обладнанням, матеріально-технічною базою та технологіями, зазначеними у довідці згідно з таблицею 1.
Втім, всупереч вимогам пп.1 п.44 Особливостей, учасником-переможцем процедури закупівлі ФОП МАЛІБОРСЬКА ДАРИНА ВАСИЛІВНА не було виправлено виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції – в складі тендерної пропозиції відсутні документи, які підтверджують право користування (договір оренди) риштуваннями будівельними рамними у кількості 1 шт.
Таким чином, вимагаємо від замовника вжити необхідних заходів для усунення порушення законодавства про публічні закупівлі шляхом скасування рішення про визначення переможцем процедури закупівлі ФОП МАЛІБОРСЬКА ДАРИНА ВАСИЛІВНА.
В іншому випадку, вказані обставини будуть підставою для подання скарги до Антимонопольного комітету України
Пов'язані документи:
Учасник
- Довідка 5 (1).pdf 03.09.2026 10:35
Дата подачі:
03.09.2026 10:35
Вирішення:
Вимогу розглянуто. За результатами її розгляду підстав для скасування рішення про визначення переможцем ФОП Маліборської Дарини Василівни не встановлено.
Відповідно до Таблиці 1 Додатка 1 до тендерної документації учасники повинні були надати інформацію про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідних для надання послуг за предметом закупівлі. Формою таблиці передбачено, зокрема, окремий розділ «Обладнання та техніка, які планується орендувати/залучати (якщо планується)».
Тендерною документацією як обов'язкове обладнання визначено дриль електричну — не менше 1 од. та зварювальний апарат — не менше 1 од.
Риштування будівельні рамні до переліку обладнання, обов'язкова наявність якого встановлена тендерною документацією, не віднесено.
ФОП Маліборська Дарина Василівна зазначила риштування будівельні рамні у кількості 1 шт. саме у розділі «Обладнання та техніка, які планується орендувати/залучати (якщо планується)».
Отже, зазначення учасником цієї позиції не свідчить про підтвердження наявності у нього вже оформленого права користування риштуваннями на момент подання тендерної пропозиції та не означає встановлення учасником для себе додаткової обов'язкової умови щодо наявності такого обладнання.
Крім того, відповідно до технічного завдання предметом закупівлі є послуги з монтажу захисної сітки. Технічним завданням не встановлено обов'язкового способу виконання таких робіт із застосуванням саме будівельних рамних риштувань.
Замовником не встановлювалася вимога щодо обов'язкового використання будівельних рамних риштувань під час виконання послуг. Учасник самостійно визначає спосіб та організацію виконання робіт із дотриманням вимог охорони праці та інших вимог, встановлених тендерною документацією.
Таким чином, відсутність договору оренди будівельних рамних риштувань не свідчить про невідповідність тендерної пропозиції учасника встановленим тендерною документацією обов'язковим вимогам.
Щодо повідомлення про усунення невідповідностей, розміщеного Замовником 01.09.2026, зазначаємо, що таке повідомлення не може розширювати вимоги тендерної документації та встановлювати для учасника нові вимоги щодо обов'язкового підтвердження обладнання, яке тендерною документацією не визначено як обов'язкове.
Враховуючи викладене, підстав для скасування рішення про визначення ФОП Маліборської Дарини Василівни переможцем не встановлено. Вимогу залишено без задоволення, рішення Замовника — без змін.
Статус вимоги:
Відхилено