-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліхтар світлодіодний, 75W, код згідно ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-011723-a
Призупинено
2 461 000.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
19.08.2026 16:39 - 24.08.2026 00:00
Скарга
Прийнята до розгляду
КЕП
Оскарження дискримінаційних вимог
Номер:
83c8bcffb85e449c82ccbcfd31054efc
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-19-011723-a.a1
Назва:
Оскарження дискримінаційних вимог
Скарга:
Оскарження дискримінаційних вимог
Пов'язані документи:
Учасник
- 9001 (2018)_ЗВІТ_1-й нагляд ТОВ «ВІДІСІ ЛАЙТІНГ».pdf 23.08.2026 14:03
- 14001 (2015)_ЗВІТ_1-й нагляд ТОВ «ВІДІСІ ЛАЙТІНГ».pdf 23.08.2026 14:03
- Докази UA-2026-08-19-011723-a.rar 23.08.2026 14:03
- Закон.pdf 23.08.2026 14:03
- Серт НААУ_ТОВ «ВІДІСІ ЛАЙТІНГ»_9001_2018_№ 8О108.СУЯ.654-26.pdf 23.08.2026 14:03
- Особливості 1178.pdf 23.08.2026 14:03
- Серт НААУ_ТОВ «ВІДІСІ ЛАЙТІНГ»_14001_2015__№ 8О108.СЕУ.656-26.pdf 23.08.2026 14:03
- Скарга КОМПАНІЯ ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ UA-2026-08-19-011723-a на умови.pdf 23.08.2026 14:03
- Тендерна документація.docx 23.08.2026 14:03
- Скарга КОМПАНІЯ ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ UA-2026-08-19-011723-a на умови.docx 23.08.2026 14:03
- Титул ТУ.pdf 23.08.2026 14:03
- sign.p7s 23.08.2026 14:04
- рішення від 25.08.2026 № 10278.pdf 25.08.2026 17:32
- інформація про перенесення розгляду скарги від 02.09.2026 № 748.pdf 02.09.2026 17:56
- Додаток № 2.docx 27.08.2026 16:14
- Відповідь по суті скарги на запит АМКУ.docx 27.08.2026 16:14
- Додаток № 1.docx 27.08.2026 16:14
- Відповідь по суті скарги на АМКУ.PDF 27.08.2026 16:14
Дата прийняття скарги до розгляду:
23.08.2026 15:10
Дата розгляду скарги:
09.09.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
25.08.2026 17:32
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
931db563b06e4e23b27220e431744013
Заголовок пункту скарги:
Оскарження дискримінаційних вимог
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Зобов’язати Замовника – Підгайцівську сільську раду – привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації.
×
-
Назва доказу:
Докази UA-2026-08-19-011723-a.rar
-
Повʼязаний документ:
Докази UA-2026-08-19-011723-a.rar
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов’язати Замовника – Підгайцівську сільську раду – привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації.
Запити Органу оскарження
Номер:
97a94d3c6ad341aa95b98edcaf1ff5d0
Тема запиту:
Пояснення на запит АМКУ № 10278-р/пк-пз від 25.08.2026 р.
Текст запиту:
На виконання вимог запиту АМКУ № 10278-р/пк-пз від 25.08.2026 р. надаємо вичерпні пояснення та обґрунтування щодо правомірності встановлення вимог до предмета закупівлі. Повна позиція викладена у прикріпленому файлі пояснення.
Додатки:
1. Інформація щодо проведення Процедури закупівлі (пояснення по суті скарги).pdf
2. Інформація щодо проведення Процедури закупівлі (пояснення по суті скарги).doc
3. Додаток 1 до тендерної документації
4. Додаток 2 до тендерної документації
Дата опублікування:
27.08.2026 16:14