• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Річки Львівського району Львівської області» (ДК 021:2015: 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування)

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 4 дні назад

555 000.00 UAH без ПДВ
Період оскарження: 19.08.2026 16:10 - 24.08.2026 00:00
Період оскарження для учасника Комунальна організац...: 31.08.2026 11:31 - 06.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця): 01.09.2026 10:36 - 07.09.2026 00:00
Скарга
Очікує розгляду
КЕП

Скарга на рішення Замовника Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області про відхилення тендерної пропозиції КО "Київгенплан"

Номер: 9f63e4b32db94ec498937db54f80777e
Ідентифікатор запиту: UA-2026-08-19-011095-a.a3
Назва: Скарга на рішення Замовника Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області про відхилення тендерної пропозиції КО "Київгенплан"
Скарга:
Автор: Комунальна організація виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Інститут Генерального плану м. Києва», Козачук Майя Павлівна 380442348302 ko.tender@ukr.net http://kievgenplan.grad.gov.ua/

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 6faa2c21d24f4d2b985723e54e0e83ad
Заголовок пункту скарги: Неправомірне відхилення тендерної пропозиції КО "Київгенплан"
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення: Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги: Відхиливши пропозицію Скаржника, Замовник порушив принципи: об’єктивного та неупередженого визначення переможця; рівного ставлення до учасників; відкритості та прозорості; пропорційності; запобігання зловживанням. Закон України «Про публічні закупівлі» прямо передбачає, що закупівлі здійснюються на засадах недискримінації учасників, рівного ставлення, відкритості та об’єктивного визначення переможця.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника
Скарга
Скасована
КЕП

Скарга на рішення Замовника Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області про відхилення тендерної пропозиції КО Київгенплан

Номер: 18323a7c5c294e86989f8219ebb1a630
Ідентифікатор запиту: UA-2026-08-19-011095-a.a2
Назва: Скарга на рішення Замовника Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області про відхилення тендерної пропозиції КО Київгенплан
Скарга:
Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Дата скасування: 04.09.2026 12:35
Автор: Комунальна організація виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Інститут Генерального плану м. Києва», Козачук Майя Павлівна 380442348302 ko.tender@ukr.net http://kievgenplan.grad.gov.ua/

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: c26ce9c723ee4f1a98cb289c45dd7e91
Заголовок пункту скарги: Неправомірне відхилення тендерної пропозиції КО Київгенплан
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення: Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги: Відхиливши пропозицію Скаржника, Замовник порушив принципи: об’єктивного та неупередженого визначення переможця; рівного ставлення до учасників; відкритості та прозорості; пропорційності; запобігання зловживанням. Закон України «Про публічні закупівлі» прямо передбачає, що закупівлі здійснюються на засадах недискримінації учасників, рівного ставлення, відкритості та об’єктивного визначення переможця.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника
Скарга
Скасована
КЕП

ВИМОГА ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Номер: 45c5ba1885fb4367931d22b9744b24cf
Ідентифікатор запиту: UA-2026-08-19-011095-a.a1
Назва: ВИМОГА ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Скарга:
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Дата скасування: 21.08.2026 14:37
Автор: Комунальна організація виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Інститут Генерального плану м. Києва», Козачук Майя Павлівна 380442348302 ko.tender@ukr.net http://kievgenplan.grad.gov.ua/

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: e1190e42fc714c1787f19e532c664954
Заголовок пункту скарги: ВИМОГА ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення: Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги: ВИМОГА ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
У п. 1.1 Додатка №1 до Тендерної документації Замовником встановлено обов’язкову наявність у складі матеріально-технічної бази Учасника серед іншого: 2 GPS/GNSS-приймачів, електронного тахеометра, лідара та квадрокоптера/БПЛА.
Вважаємо вимогу щодо обов’язкової наявності лідара та БПЛА необґрунтованою, непропорційною предмету закупівлі та такою, що штучно звужує коло потенційних учасників.
Передбачених Замовником 2 GPS/GNSS-приймачів та електронного тахеометра достатньо для виконання Технічного завдання, зокрема топографо-геодезичного знімання М 1:2000 орієнтовною площею 520 га. Технічне завдання при цьому не передбачає обов’язкового застосування LiDAR, аерофотознімання, БПЛА чи отримання будь-яких результатів, які неможливо отримати іншими геодезичними методами.
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються на принципах пропорційності, недискримінації учасників, рівного ставлення до суб’єктів господарювання та добросовісної конкуренції; замовникам прямо заборонено встановлювати дискримінаційні вимоги.
Крім того, відповідно до ч. 4 ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації суб’єктів господарювання.
Вимога про обов’язкову наявність дороговартісного спеціалізованого обладнання, застосування якого безпосередньо Технічним завданням не передбачене, створює необґрунтований бар’єр для участі суб’єктів господарювання, які мають необхідну кваліфікацію та спроможні виконати весь передбачений ТЗ обсяг робіт із використанням іншого геодезичного обладнання.
Щодо БПЛА окремо: об’єктом розроблення є с. Річки Львівського району Львівської області, територія якого розташована у прикордонному районі. При виконанні робіт на територіях, що входять до прикордонної смуги, діє спеціальний прикордонний режим.
Відповідно до чинної постанови КМУ від 27.07.1998 №1147 «Про прикордонний режим», прикордонна смуга встановлюється завширшки до 5 км від лінії державного кордону. При цьому п. 19 Положення про прикордонний режим прямо встановлює, що здійснення польотів безпілотних повітряних суден над прикордонною смугою забороняється, крім спеціально визначених законодавством випадків.
Також згідно з п. 17 Положення авіаційні роботи, дослідження, відео-, кіно- та фотознімання місцевості та інші визначені роботи у прикордонній смузі проводяться за встановленою процедурою — з дозволом та після інформування відповідного органу Державної прикордонної служби України.
Отже, БПЛА не є обладнанням, яке учасник може вільно запустити та використовувати на власний розсуд, особливо в умовах воєнного стану та на територіях із прикордонним режимом. Його застосування залежить від установлених законодавством обмежень та наявності необхідних дозволів/погоджень.
При цьому Замовник не встановив у Технічному завданні жодного конкретного результату, для отримання якого обов’язковим є використання БПЛА або LiDAR.
ВИМАГАЄМО:
1. Виключити з п. 1.1 Додатка №1 вимогу щодо обов’язкової наявності «Лідара або техніки, обладнаної лідаром».
2. Виключити вимогу щодо обов’язкової наявності «Квадрокоптера або безпілотного авіаційного комплексу або аналога».
3. Привести тендерну документацію у відповідність до вимог ст. 5 та ч. 4 ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі», усунувши вимоги, які не обумовлені предметом закупівлі та штучно звужують коло потенційних учасників.
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації