-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги в межах лісового фонду Дубенського надлісництва філії "Поліський лісовий офіс"
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010190-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
5 034 900.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
19.08.2026 15:34 - 24.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 15:56 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 15:57 - 07.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.