-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини Конотопське надлісництво, Сумська область та Ніжинське надлісництво, Чернігівська область у т.ч.: Лот – 1 - Послуги з навантаження, вивезення, перевезення та розвантаження деревини (Конотопське надлісництво), Лот 2 - Послуги з перевезення деревини (Ніжинське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-011413-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
4 818 300.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
18.08.2026 16:19 - 28.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
02.09.2026 11:49 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
02.09.2026 11:50 - 08.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.