-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвекційна піч (ДК 021:2015: 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010374-a
Завершена
232 500.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
18.08.2026 15:43 - 23.08.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
Вимога щодо невідповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації
Номер:
2ac73907efc94290ab8e358e0329a42f
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-18-010374-a.a1
Назва:
Вимога щодо невідповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації
Вимога:
Тендерна пропозиція учасника ТОВ «РЕСТЕКВІП» містить щонайменше дві невідповідності умовам тендерної документації:
1. запропонована номінальна потужність обладнання 15,7 кВт замість встановлених Замовником 17,0 кВт (зазначена невідповідність не є формальною чи несуттєвою, оскільки стосується безпосередньо технічної характеристики предмета закупівлі, визначеної Замовником як обов’язкова);
2. відсутня довідка, передбачена пунктом 13 Додатку 6 до тендерної документації (зазначена довідка прямо визначена Замовником як документ, який повинен бути наданий учасником у складі тендерної пропозиції).
Пов'язані документи:
Учасник
- вимога UA-2026-08-18-010374-a.pdf 31.08.2026 12:07
- 257.pdf 31.08.2026 14:05
Дата подачі:
31.08.2026 12:07
Вирішення:
1. Щодо пункту 1 вимоги.
Твердження заявника про невідповідність запропонованого ТОВ «РЕСТЕКВІП» товару вимогам щодо номінальної споживаної потужності не відповідає умовам тендерної документації з урахуванням внесених до неї змін.
Замовником було оприлюднено окремий документ «Перелік змін», відповідно до якого Додаток 4 викладено в новій редакції, а вимогу «Номінальна споживана потужність» змінено на «до 17,0 кВт».
Учасником ТОВ «РЕСТЕКВІП» запропоновано пароконвектомат APACH AP10QT із номінальною споживаною потужністю 15,7 кВт, що не перевищує встановлене Замовником граничне значення 17,0 кВт та повністю відповідає зазначеній вимозі. Відповідна характеристика підтверджена технічною пропозицією та паспортом запропонованого обладнання.
Таким чином, підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «РЕСТЕКВІП» з наведеного заявником мотиву відсутні.
2. Щодо пункту 2 вимоги.
Твердження заявника про ненадання ТОВ «РЕСТЕКВІП» довідки, передбаченої пунктом 13 Додатку 6, не відповідає фактичному складу тендерної пропозиції Учасника.
У складі тендерної пропозиції ТОВ «РЕСТЕКВІП» надано файл «10_Довідка_щодо_постанови_КМУ_187.pdf», яким Учасник підтвердив, що не належить до категорій осіб, на яких поширюються обмеження, встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 №187, у тому числі підтвердив відсутність відповідних зв’язків з Російською Федерацією у самого Учасника, його кінцевих бенефіціарних власників та учасників з часткою 10 і більше відсотків.
Оскільки тендерною документацією передбачалося надання такої довідки у довільній формі, зміст поданого документа відповідає встановленій вимозі.
Отже, твердження заявника про відсутність зазначеної довідки є необґрунтованим.
Враховуючи викладене, наведені у вимозі обставини не підтверджують невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «РЕСТЕКВІП» умовам тендерної документації, у зв’язку з чим підстави для скасування рішення про визначення переможця та відхилення його тендерної пропозиції відсутні.
Статус вимоги:
Відхилено