-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_286_ВО: Куртка теплозахисна -Тн (Лот 1 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг, Лот 2 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг, Лот 3 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-008431-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 6 робочих днів
38 775 282.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
18.08.2026 14:51 - 23.08.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "РОСЕ":
02.09.2026 17:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 15:56 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 15:58 - 09.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.