-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (ДВП та ДСП)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-005082-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
237 829.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
18.08.2026 12:13 - 23.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
02.09.2026 12:58 - 08.09.2026 00:00
Вимога
Без відповіді
Оскарження рішення про визнання переможцем ТОВ " Оселя Трейд"
Номер:
3fa37100c5154879b8ab3af5d0773454
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-18-005082-a.a1
Назва:
Оскарження рішення про визнання переможцем ТОВ " Оселя Трейд"
Вимога:
Згідно з Протоколом розгляду пропозицій (ухвалення рішення про визначення переможця) від 02 вересня 2026 р., Переможцем даної закупівлі було визначено ТОВ «Оселя Трейд».
ТОВ «ДМ Плит» не погоджується з даним рішенням Замовника, вважає його неправомірним, таким, що прийняте з порушенням вимог законодавства у сфері публічних закупівель та принципів об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.
Обґрунтування порушення:
Згідно з умовами документації Замовника та вимогами законодавства, пропозиція Учасника повинна повністю відповідати всім технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, а також кваліфікаційним/формальним вимогам.
Проте, під час детального аналізу тендерної пропозиції ТОВ «Оселя Трейд» виявлено наступні порушення та невідповідності:Зазначення слова «або еквівалент» у складі тендерної пропозиції Учасника є порушенням з наступних підстав:
1. Відсутність конкретизації предмета закупівлі:
Фраза «або еквівалент» є допустимою виключно для Замовника під час формування вимог закупівлі (згідно з ч. 4 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі»). Учасник у своїй тендерній пропозиції зобов'язаний чітко гарантувати та вказати конкретні технічні та якісні характеристики товару, який він зобов'язується поставити Замовнику.
2. Правова невизначеність:
Формулювання «дуб вінтаж або еквівалент» у документі Учасника не дає можливості Замовнику встановити, який саме конкретний товар (з яким саме декором/кольором/характеристиками) буде фактично поставлений. Це створює двозначність та формальне право Учасника поставити будь-який інший матеріал на власний розсуд, що є неприпустимим під час укладання державного контракту.
3. Формальне копіювання специфікації:
Учасник ТОВ «Оселя Трейд» здійснив формальне сліпе копіювання тексту оголошення Замовника, не визначившись із конкретною пропозицією товару, що свідчить про подання нечіткої та невизначеної пропозиції, яка не відповідає вимогам Замовника.
Зазначене свідчить про те, що пропозиція ТОВ «Оселя Трейд» містить правову невизначеність та підлягає відхиленню як така, що не відповідає вимогам до предмета закупівлі.
Підсумкові вимоги (для резолютивної частини):
1. Прийняти цю Вимогу до розгляду.
2. Скасувати рішення про визначення ТОВ «Оселя Трейд» переможцем закупівлі UA-2026-08-18-005082-a через подання Учасником пропозиції із невизначеними технічними характеристиками (наявність фрази «або еквівалент» у пропозиції Учасника).
3. Відхилити пропозицію ТОВ «Оселя Трейд» та перейти до оцінки/розгляду наступної пропозиції (ТОВ «ДМ Плит»).
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
03.09.2026 09:42