-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сервер (системний блок)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-001011-a
Сервер (системний блок), його складові частини: процесор, материнська плата, пам'ять, SSD, HDD, корпус, БЖ
Торги не відбулися
91 172.23
UAH без ПДВ
Період оскарження:
18.08.2026 09:34 - 23.08.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
неправомірне відхилення
Номер:
71476ec839bc43a49d34bd77608ff7f8
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-18-001011-a.a1
Назва:
неправомірне відхилення
Вимога:
якщо тендерна пропозиція містить і скановані, і електронні документи, потрібно накласти КЕП/УЕП на тендерну пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо
Пов'язані документи:
Учасник
- щодо електронних документів.pdf 03.09.2026 13:55
- Протокол 15 від 04092026.pdf 04.09.2026 14:16
Дата подачі:
03.09.2026 13:55
Вирішення:
Товариству з обмеженою відповідальністю «ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ»
Щодо відхилення тендерної пропозиції
18.08.2026 року Берегівською міською радою (надалі - Замовник) було оприлюднено оголошення щодо закупівлі «Сервер (системний блок)», код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 48820000-2 – Сервери, відповідний код 48822000-6 - Комп’ютерні сервери, (далі – Закупівля).
Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-08-18-001011-a.
Була подана одна тендерна пропозиція учасником Товариством з обмеженою відповідальністю «ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» (далі – Учасник), яка електронною системою закупівель після закінчення строку для подання тендерних пропозицій, визначених замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, визначена економічно вигідною.
Замовник розглянув тендерну пропозицію відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон) з урахуванням положень пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні» (далі — Особливості), а також щодо її відповідності вимогам тендерної документації.
Під час детального розгляду поданих документів у складі пропозиції Учасника було виявлено, що надана пропозиція не відповідає вимогам оголошення про проведення відкритих торгів (з особливостями) та вимогам до предмету закупівлі, а саме згідно з пунктом 43 Особливостей виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалось тендерною документацією.
В процесі розгляду тендерної пропозиції Учасника були виявлені невідповідності, для усунення зазначеної невідповідності замовником розміщено у строк, який був меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Тендерною документацією, Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, 1. Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції, передбачено, що «Відповідно до частини третьої статті 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Учасники процедури закупівлі подають тендерні пропозиції у формі електронного документа чи скан-копій через електронну систему закупівель. Тендерна пропозиція учасника має відповідати ряду вимог:
1) документи мають бути чіткими та розбірливими для читання;
2) тендерна пропозиція учасника повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП)/удосконаленим електронним підписом (УЕП);
3) якщо тендерна пропозиція містить і скановані, і електронні документи, потрібно накласти КЕП/УЕП на тендерну пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо.»
Тендерна пропозиція містила скановані документи у форматах pdf. Учасник наклав КЕП/УЕП на тендерну пропозицію в цілому, але на кожен сканований (електронний) документ у складі тендерної пропозиції окремо КЕП/УЕП не наклав.
Для усунення невідповідностей замовником розміщено у строк, який був меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
На виконання вимоги усунення невідповідностей Учасник протягом 24-х годин наклав КЕП/УЕП на кожен електронний документ, якій наданий був окремо, але на електронні документи у форматах pdf, надані у складі окремих папок (заархівованих) тендерної пропозиції, а саме у папках «Документація Діавестенд комплексні рішення» (10 сканованих документів у форматах pdf), «Кваліфікаційні довідки та листи» (13 сканованих документів у форматах pdf) окремо КЕП/УЕП на кожен сканований (електронний) документ не наклав.
Тобто, Учасник не виправив виявлені замовником після розкриття тендерної пропозиції невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, а саме: не наклав КЕП/УЕП на кожен сканований (електронний) документ окремо.
Таким чином, пропозиція Учасника підлягає відхиленню відповідно до абзацу 5 підпункту 1 пункту 44 Особливостей.
Ваше посилання https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/nadporogi/elektronnyj-dokument-oryhinal-chy-kopiia/?phone=audit є безпідставним, оскільки даний іформаційний ресурс, пов'язаний із кількома юридичними особами та ФОП, є приватною структурою, а не законодавчим органом.
Згідно абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації, а Тендерною документацією Закупівлі, Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, 1. Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції, передбачено, що якщо тендерна пропозиція містить і скановані, і електронні документи, потрібно накласти КЕП/УЕП на тендерну пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо.», яку Учасник не виконав, тому Ваша вимога залишається без задоволення.
З повагою,
Уповноважена особа,
головний спеціаліст
відділу економічного
розвитку і торгівлі
Берегівської міської ради,
уповноважена особа
з публічних закупівель Сергій Шевцов
Статус вимоги:
Відхилено